contactpersonen

De coach is voor alle leerlingen en ouders het eerste aanspreekpunt. Soms is het handig om daarnaast rechtstreeks contact te hebben met een andere medewerker. De namen en e-mailadressen vindt u hieronder. U kunt ons telefonisch bereiken via het algemene nummer (0513) 48 21 66.

Directeur

Mevr. Antje de Boer
E adeboer@ogmf.nl

Afdelingsleider

Afdelingsleiders
Mevr. Sylvia Dortmundt
E sdortmundt@ogmf.nl

Dhr. Eric Elsinga
E eelsinga@ogmf.nl

Dhr. Frank Roosenburg
E froosenburg@ogmf.nl

Managementondersteuner

Mevr. Renske van Slooten
E rvanslooten@ogmf.nl

Docenten

Klik hier voor het overzicht van de docenten Plein Joure

Brugklascoördinator

Mevr. Machteld van der Wal
E mvanderwal@ogmf.nl

Leerlingcoördinator klas 1 en 2

Mevr. Sylvia Dortmundt
E sdortmundt@ogmf.nl 

Leerlingcoördinator klas 3 en 4

Dhr. Piet van der Wal
E pvanderwal@ogmf.nl

Ondersteuningscoördinatoren

Dhr. Sybryn van Wieren (klas 1 en 2)
E svanwieren@ogmf.nl

Mevr. Carien Bloema (klas 3 en 4)
E cbloema@ogmf.nl

Decanen

Mevr. Monique van Dijk (havo en vwo)
E mvandijk@ogmf.nl

Dhr. Martijn Zwaga (vmbo-t/mavo)
E mzwaga@ogmf.nl

Dyslexiecoaches

Mevr. Katherine van der Velde
E kvandervelde@ogmf.nl

Mevr. Geke van der Veen
E gvanderveen@ogmf.nl

Examensecretaris

Dhr. Harm de Jong
E hdejong@ogmf.nl

Vertrouwenspersonen

Mevr. Annet de Bruijne
E adebruijne@ogmf.nl

Dhr. Albert Jan te Grotenhuis
E ategrotenhuis@ogmf.nl

Externe vertrouwenspersoon

Mevr. Marjolein de Raad
T 06-14427765
E m.de.raad@ziggo.nl

Functionaris gegevensbescherming

Dhr. Stijn Sarneel
T (030) 88 96 575
E fg@lumengroup.nl