Staking streekvervoer: lessen gaan gewoon door

Opnieuw heeft het streekvervoer een mogelijke staking aangekondigd, van maandag 6 tot en met vrijdag 10 februari. De lessen gaan op onze school gewoon door. Omdat veel van onze leerlingen in relatieve nabijheid van de school wonen, verwachten wij dat de meeste leerlingen geen directe hinder van deze mogelijke staking zullen ondervinden.

We hopen dat leerlingen die wel afhankelijk zijn van het streekvervoer tijdig een andere oplossing kunnen vinden om toch op tijd op school te komen. Mocht dit vanwege de afstand echt niet lukken, dan hebben wij daar begrip voor. In dat geval vragen wij ouders of verzorgers dit op de betreffende ochtend uiterlijk 8.30 uur te melden via het telefoonnummer (0513) 48 21 66.

Houd de website in de gaten voor eventuele updates.